Bus do Anglii z Polski w strefie C

800,00 

Wyjeżdżamy tylko w następujące dni:
Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Jeżeli Twój adres (miasto) znajduje się również w strefie A lub B to nie przepłacaj za bilet. Wybierz strefę zasięg busa odpowiedni dla Ciebie. Zasięg strefy wyznacza fioletowe pole na mapie. Mapkę możesz skalować dla wygodniejszego jej przeglądania.

Bus do Anglii z Polski w strefie A

Cena 350 zł

Strefa A obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 100 km od Londynu.

Bus do Anglii z Polski w strefie B

Cena 400 zł

Strefa B obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 200 km od Londynu.

Bus Polska Anglia 2x w tygodniu

Kursujemy do Anglii w każdy poniedziałek i czwartek. Dbamy o to, by ceny naszych biletów były niewygórowane i dostępne dla każdego. Decydując się na nasze usługi, każdy zyskuje nie tylko miejsce w busie, ale możliwość komfortowego przejazdu w spod adresu pod adres z bezpłatnym limitem bagażowym. Naszym celem jest by bus Polska Anglia spełniał oczekiwania osób podróżujących i sprawdzał się przy podróżowaniu w różnych celach i w każdą ilość osób.

Duży zasięg w strefie C

Dojeżdżamy do wielu miast środkowej Anglii. Zawsze dbamy o naszych pasażerów, dlatego traktujemy ich indywidualnie. Nasze busy zabiorą każdego zawsze tam, gdzie potrzeba i bez ukrytych opłat. Podróże do Anglii z nami są przyjemne i komfortowe. Dbamy o to, aby nasi pasażerowie docierali na miejsce zadowoleni i niezmęczeni.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Anglii z Polski w strefie C”