Bus do Anglii z Polski strefie B

700,00 

Wyjeżdżamy tylko w następujące dni:
Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Jeżeli Twój adres (miasto) znajduje się poza daną strefą możesz zwiększyć zasięg busa wybierając bilet w strefie A lub C. Zasięg strefy wyznacza fioletowe pole na mapie. Mapkę możesz skalować dla wygodniejszego jej przeglądania. Jeżeli Twoje miasto mieści się strefie A, nie przepłacaj za bilet i wybierz mniejszy zasięg przewozu.

Bus do Anglii z Polski w strefie A

Cena 350 zł

Strefa A obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 100 km od Londynu.

Bus do Anglii z Polski w strefie C

Cena 450 zł

Strefa C obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 400 km od Londynu.

Bus do Anglii

Zależy nam na tym, aby nasi pasażerowie podróżowali wygodnie i czuli się dobrze w naszych busach. Ze względu na komfort postawiliśmy na nowe pojazdy z pełnym wyposażeniem, które spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby w trasie. Bus do Anglii kursuje kilka razy w tygodniu, wystarczy kupić bilet i wybrać termin, by wyruszyć w podróż. Wszystkich pasażerów przewozimy spod drzwi pod drzwi. W związku z tym to nasi klienci wybierają, gdzie po nich przyjedziemy oraz gdzie zawieziemy. Ten system pozwala nam również z wyprzedzeniem zaplanować trasę.

Tanie bilety w strefie B

Ceny naszych usług są niewygórowane, ponieważ zależy nam na tym, aby w podróż z nami mógł wyruszyć każdy. Dodatkowo bez żadnych dopłat na wszystkich pasażerów czekają dodatkowe udogodnienia. Postaw na tani bus do Anglii, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Anglii z Polski strefie B”