FORGOT YOUR DETAILS?

Busy do Belgii

Podróżuj komfortowo i bezpiecznie bezpośrednio na miejsce. Nasze busy do Belgii zabiorą Cię w przyjemną podróż. Kursujemy kilka razy w tygodniu i zapewniamy przejazdy w systemie Door to Door. Wystarczy zarezerwować przejazd by dotrzeć tam gdzie się chce.

Rezerwacja jest szybka i bardzo łatwa. wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i udzielić kilku podstawowych informacji. Poprawna rezerwacja zapewnia, że przyjedziemy po pasażera pod wskazany adres i dowieziemy tam gdzie potrzebuje bez przesiadek i tracenia czasu.

Wyjady do Blegii

Skorzystaj z rezerwacji telefonicznej lub online

Z Polski w Poniedziałek i Czwartek

Z Anglii w Środę i Sobotę

735 230 001
730 527 385

biuro@ergobus.eu

Dlaczego busy do Belgii
ERGOBUS?

Przejazdy w wygodnym systemie Door to Door bez dodatkowych opłat.

Bilety w korzystnych cenach dostępnych na każdą kieszeń.

Komfortowe i bezpieczne podróże nowymi pojazdami z dodatkowym wyposażeniem.

Sprawne dojazdy zawsze na czas.

Duży limit bagażowy wliczony w cenę biletu.

Przejdz do rezerwacji

Zadowolony klient
zwraca się podwójnie?

Naszym celem jest świadczenie usług, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Wiele lat w branży transportowej pozwoliło nam poznać potrzeby podróżujących. Zadowolenie wybierających nasze usługi daje mną satysfakcje. Dzięki naszemu zaangażowaniu pozyskaliśmy wielu stałych klientów, którzy nas polecają. Jesteśmy legalną firmą i każdy podróżujący z nami jest ubezpieczony na czas całego przejazdu.

Tanie busy do Anglii
z ERGOBUS'EM

Ceny naszych usług są niewygórowane, a busy do Belgii dostępne dla każdego. Zadbaliśmy o to by nasze usługi były cenowo konkurencyjne. To nie wszystko! Bez dodatkowych opłat każdy pasażer może zabrać ze sobą duży bagaż oraz podróżować w systemie Door to Door. Dbamy o to, aby podróżując z nami nikt nie przepłacał. Ceny naszych usług są stałe w obydwu kierunkach. Bez znaczenia jest to z jakim wyprzedzeniem nasi klienci rezerwują bilet, zawsze kosztuje tyle samo.

TOP