Przewóz zwierząt do Anglii

Przewiejemy Twojego pupila w najlepszych warunkach. Uwielbiamy zwierzęta, dlatego wiemy i rozumiemy, dlaczego posiadanie ich czasem wymaga transportu międzynarodowego. Nasza usługa przewóz zwierząt do Anglii powoli Ci mieć przy sobie swoje zwierzę bez względu na to, gdzie aktualnie jesteś i gdzie planujesz być. 

Kontakt w sprawie transportu:

00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Dni wyjazdu do Anglii: Poniedziałek Czwartek
Dni wyjazdu do Polski: Środa Sobota

Przewóz kota i psa do Anglii

przewóz zwierząt do Anglii

przewóz zwierząt z Polski do Anglii

przewóz zwierząt z Anglii do Polski

Jak przewozimy zwierzęta?

Wszystkie zwierzęta są przewożone w transporterach. Dużym udogodnieniem dla pupila jest podróż w swoim transporterze, który zna, jednak jeśli takiego nie posiadasz, wypożyczymy Ci odpowiedni. Podczas podróży dbamy o to, by zwierzę miało zapewnione wodę oraz jedzenie. Podczas postojów zabieramy podopiecznych na krótkie spacery. W czasie całej podróży dbamy o to, by zwierzę miało jak najmniej stresów. Polecamy na czas podróży przygotować karmę, którą je na co dzień oraz ulubione legowisko i zabawkę, dzięki temu twój pupil będzie czuł się o wiele lepiej podróżując. Pamiętaj o przekazaniu nam dodatkowych informacji dotyczących pupila.

Paszport i niezbędne dokumenty na transport zwierząt do Anglii

Przewożone przez granicę zwierzęta muszą mieć czip, aby bez problemu sprawdzić dane właściciela. Pupil musi posiadać również paszport, w którym jest odnotowana historia szczepień i odrobaczeń. Istotne jest ważne szczepienie przeciwko wściekliźnie oraz odrobaczenie na kilka dni przed planowaną podróżą. Zwierze spełniające te warunki bez komplikacji może poruszać się po Europie. Należy pamiętać, że zwierzęta, poniżej 3 miesiąca życia nie mogą podróżować między krajami.

Zgłoś zwierzątko do podróży online

Skorzystaj z systemu online, który pozwoli Ci zarezerwować przewóz zwierząt do Anglii i Polski na wybrany termin. Każdy transport odbywa się spod adresu pod adres. Pamiętaj o telefonicznym potwierdzeniu w ciągu 24 godzin.