Bus do Polski z Anglii strefa B

do 250 km od Londynu
dni wyjazdów
  • Środa
  • Sobota
  • Niedziela
cena od

600,00 

Jeżeli Twój adres (miasto) znajduje się poza daną strefą możesz zwiększyć zasięg busa wybierając bilet w strefie B lub C. Zasięg strefy wyznacza fioletowe pole na mapie. Mapkę możesz skalować dla wygodniejszego jej przeglądania.

Busy z Anglii do Polski

Bardzo zależy nam na wygodnie naszych pasażerów, dlatego postawiliśmy na nowe busy z Anglii do Polski z bogatym wyposażeniem. Siedzenia w naszych pojazdach są bardzo duże i wygodne, dodatkowo każdy pasażer ma zapewnioną dużą przestrzeń na nogi. Zadbaliśmy również o przyjazne oświetlenie, klimatyzację i ogrzewanie. Istotne jest dla nas, aby nasi pasażerowie docierali na miejsce niezmęczeni i gotowi do wykorzystania bieżącego dnia. Liczymy na zadowolenie naszych klientów i satysfakcję z podróży.

Przewóz osób ze strefy B

Z każdego miejsca ujętego na mapie zabieramy naszych pasażerów i dbamy o to, by zawsze docierali tam, gdzie potrzebują na czas. Umożliwiamy podróże w każdym celu i z każdego miejsca dostępnego na naszej trasie. Kursujemy kilka razy w tygodniu i zapewniamy dojazd bezpośrednio pod drzwi domu w każdej części Polski.

Pozostałe bilety

oferowane kierunki