Bus do Polski z Anglii strefa B

600,00 

Wyjeżdżamy tylko w następujące dni:
Środa
Sobota
Niedziela

Jeżeli Twój adres (miasto) znajduje się poza daną strefą możesz zwiększyć zasięg busa lub zmniejszyć wybierając bilet w strefie A lub C. Zasięg strefy wyznacza fioletowe pole na mapie. Mapkę możesz skalować dla wygodniejszego jej przeglądania.

Bus do Polski z Anglii w strefie A

Cena 350 zł

Strefa A obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 100 km od Londynu.

Bus do Polski z Anglii w strefie C

Cena 450 zł

Strefa C obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 400 km od Londynu.

Busy z Anglii do Polski

Bardzo zależy nam na wygodnie naszych pasażerów, dlatego postawiliśmy na nowe busy z Anglii do Polski z bogatym wyposażeniem. Siedzenia w naszych pojazdach są bardzo duże i wygodne, dodatkowo każdy pasażer ma zapewnioną dużą przestrzeń na nogi. Zadbaliśmy również o przyjazne oświetlenie, klimatyzację i ogrzewanie. Istotne jest dla nas, aby nasi pasażerowie docierali na miejsce niezmęczeni i gotowi do wykorzystania bieżącego dnia. Liczymy na zadowolenie naszych klientów i satysfakcję z podróży.

Przewóz osób ze strefy B

Z każdego miejsca ujętego na mapie zabieramy naszych pasażerów i dbamy o to, by zawsze docierali tam, gdzie potrzebują na czas. Umożliwiamy podróże w każdym celu i z każdego miejsca dostępnego na naszej trasie. Kursujemy kilka razy w tygodniu i zapewniamy dojazd bezpośrednio pod drzwi domu w każdej części Polski.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Polski z Anglii strefa B”