Opis
Rezerwacja
Szczegóły
FAQ
pozostała oferta

Oferowane kierunki

Przewóz zwierząt do Anglii

Przewiejemy Twojego pupila w najlepszych warunkach. Uwielbiamy zwierzęta, dlatego wiemy i rozumiemy, dlaczego posiadanie ich czasem wymaga transportu międzynarodowego. Nasza usługa przewóz zwierząt do Anglii powoli Ci mieć przy sobie swoje zwierzę bez względu na to, gdzie aktualnie jesteś i gdzie planujesz być.

Jak przewozimy zwierzęta?

Wszystkie zwierzęta są przewożone w transporterach. Dużym udogodnieniem dla pupila jest podróż w swoim transporterze, który zna, jednak jeśli takiego nie posiadasz, wypożyczymy Ci odpowiedni. Podczas podróży dbamy o to, by zwierzę miało zapewnione wodę oraz jedzenie. Podczas postojów zabieramy podopiecznych na krótkie spacery. W czasie całej podróży dbamy o to, by zwierzę miało jak najmniej stresów. Polecamy na czas podróży przygotować karmę, którą je na co dzień oraz ulubione legowisko i zabawkę, dzięki temu twój pupil będzie czuł się o wiele lepiej podróżując. Pamiętaj o przekazaniu nam dodatkowych informacji dotyczących pupila.

rezerwacja
telefoniczna

Możesz zadzwonić każdego dnia tygodnia w godzinach pracy biura. Jesteśmy czynni od 8:00 do 20.00.

+48 735 230 001
+48 730 527 385
+44 7467 520 164

rezerwacja
sms

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści „REZERWACJA”, a oddzwonimy, by ustalić szczegóły wyjazdu.

+48 735 230 001
+48 730 527 385
+44 7467 520 164

rezerwacja
online

Wypełnij formularz i zgłoś zwierzątko do podróży online. Pamiętaj o potwierdzeniu rezerwacji telefonicznie w przeciągu 12h.


biuro@ergobus.eu

Szczegóły oferty

Przewóz zwierząt Polska Anglia

Zapewnij swojemu ukochanemu zwierzakowi bezpieczny i komfortowy przejazd. Oferujemy profesjonalne usługi przewozu zwierząt, takich jak psy, koty i inne. Nasz doświadczony zespół zadba o wszystkie potrzeby Twojego zwierzęcia podczas podróży. Dbamy o ich dobrostan i bezpieczeństwo usługa przewóz zwierząt Polska Anglia to pewność, że Twój pupil będzie w dobrych rękach.

Co zawiera cena przewozu?

 transport z adresu pod adres,
 bagaż do 30kg,
 gwarancję przejazdu,
 ubezpieczenie NNW,
 pomoc kierowcy z bagażem.

Obsługiwane województwa

 • lubelskie
 • mazowieckie
 • podkarpackie
 • świętokrzyskie
 • łódzkie
 • małopolskie
 • opolskie
 • śląskie
 • dolnośląskie
 • wielkopolskie

Przewóz zwierząt do Polski z Anglii

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i zarezerwować usługę. Nasza troskliwa obsługa sprawi, że podróż Twojego zwierzaka będzie bezpieczna i bezstresowa. Gwarantujemy pełną opiekę i monitorowanie podczas całej trasy. Powierz nam przewóz zwierząt z Anglii do Polski i ciesz się spokojem podczas podróży Twojego pupila.

FAQ

Jakie są wymogi odnośnie przewożonych zwierząt?

Przewożone przez granicę zwierzęta muszą mieć czip, aby bez problemu sprawdzić dane właściciela. Pupil musi posiadać również paszport, w którym jest odnotowana historia szczepień i odrobaczeń. Istotne jest ważne szczepienie przeciwko wściekliźnie oraz odrobaczenie na kilka dni przed planowaną podróżą. Zwierze spełniające te warunki bez komplikacji może poruszać się po Europie. Należy pamiętać, że zwierzęta, poniżej 3 miesiąca życia nie mogą podróżować między krajami.

Poznaj Prawa i obowiązki pasażera – sprawdź regulamin przewozów

Przewóz osób do Anglii

Postaw na komfortowy przewóz osób do Anglii z Polski. Posiadamy tylko 9-cio osobowe busy marki Mercedes. Jeździmy kilka razy w tygodniu. Oferujemy transport z adresu pod adres

Paczki do Anglii

Przewozimy paczki w systemie Door to Door w usłudze kurier, dzięki temu zaoszczędzasz czas. W tej samej chwili my dbamy o to, by twoja przesyłka dotarła na miejsce w terminie i bez uszkodzeń.

Przeprowadzki z Anglii do Polski

Ergobus oferuje tanie przeprowadzki Anglia Polska. Przewozimy min. przewóz mebli, transport kartonów, sofy i kanapy, transport RTV i AGD

przewóz zwierząt

Szybka rezerwacja

Przewiejemy Twojego pupila w najlepszych warunkach.

cena od 600
Cena uzależniona od trasy przejazdu. Wyboru punktu „od” i „do”.
dni wyjazdów z Polski
 • Poniedziałek
 • Czwartek
dni powrotów do Polski
 • Środa
 • Sobota
Zakup biletu możliwy z 7 dniowym wyprzedzeniem. Rezerwację biletu należy potwierdzić telefonicznie w przeciągu 12h
zadzwoń w Polsce
+48 735 230 001

Oferowane kierunki