Paczki do Anglii
z adresu pod adres

Kilka razy w tygodniu kursujemy i przewozimy paczki do Anglii i Polski. Wystarczy, że zamówisz usługę kuriera, a przyjedziemy pod wskazany adres, by zabrać przesyłkę i dowieźć ją bezpośrednio na miejsce. Świadczymy kompleksowe usługi, które zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz. Przekonaj się!

Wysyłasz często paczki Polska Anglia? Skorzystaj z naszego dedykowanego serwisu ErgoPaczki.

Zbiórka paczek z Polski

Poniedziałek
Czwartek

Zbiórka paczek z Anglii

Środa
Sobota

paczki do Anglii

Zamów kuriera:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie i podasz najważniejsze szczegóły.

Jest za późno żeby zadzwonić? Skorzystaj z innej opcji.

Nasze biuro jest czynne każdego dnia od 8.00 do 20.00, jeśli w tym czasie nie zdążyłeś zadzwonić i zamówić usługę, skorzystaj z innych dostępnych form rezerwacji. Wszystkie możliwości są równie skuteczne.

Zgłoszenie przez SMS:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings.

Zgłoś przez formularz:

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content setting.


Paczki do Holandii

Busy do Holandii kursują kilka razy w tygodniu, za każdym razem możesz skorzystać z naszych usług, wysyłając paczkę z różną zawartością i o dowolnej wielkości. Zamów usługę i ciesz się dowozem Door to Door, który gwarantujemy.


Paczki do Niemiec

Przesyłaj paczki zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wystarczy, że zarezerwujesz termin, a busy do Niemiec przyjadą pod wskazany adres, by zabrać pakunek z Twoich rąk i dowieźć w miejsce, które wskażesz przy rezerwacji. Korzystaj bez wychodzenia z domu.


Paczki do Danii

Szybko i bezpiecznie przesyłaj paczki z Polski do Danii w dowolnym terminie. Każdą przesyłkę dostarczymy w systemie Door to Door. Współpraca z nami odbywa się bez wychodzenia z domu. Zarezerwuj usługę i ciesz się profesjonalizmem, który zapewniamy.

Nadaj przesyłkę międzynarodową kurierem

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i nadaj przesyłkę w systemie Door to Door. Wysyłaj paczki do Anglii i innych krajów dostępnych w ofercie zawsze, gdy potrzebujesz. Pamiętaj o tym, że gwarantujemy szybką realizację. Wystarczy wypełnić formularz przesłać do nas, a następnie potwierdzić telefonicznie w ciągu kolejnych 24 godzin. Polecamy również inne dostępne formy rezerwacji.

Jak spakować przesyłkę przed transportem?

Pamiętaj, aby zabezpieczyć delikatne rzeczy. Wszystko powinno być spakowane w karton, a wolna przestrzeń wypełniona materiałem, który będzie pełnił funkcję amortyzatora przed naciskiem. Paczkę z kruchą zawartością polecamy oznaczyć z każdej strony.

Jak przebiega nadanie i odbiór paczki przez kuriera?

Wystarczy zarezerwować usługę, a przyjedziemy pod wskazany adres, by odebrać paczki do Anglii i innych krajów i wyruszyć z nimi w trasę. Przygotowane paczki odbieramy z rąk nadawców i dowozimy bezpośrednio do odbiorców. Kontaktujemy się telefonicznie przed przyjazdem.