przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Opis
Rezerwacja
Szczegóły
FAQ
pozostała oferta

Oferowane kierunki

Paczki do Anglii

Kilka razy w tygodniu kursujemy i przewozimy paczki do Anglii i Polski. Wystarczy, że zamówisz usługę kuriera, a przyjedziemy pod wskazany adres, by zabrać przesyłkę i dowieźć ją bezpośrednio na miejsce. Świadczymy kompleksowe usługi, które zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz. Przekonaj się!

Nadaj przesyłki do Anglii

Nasze biuro jest czynne każdego dnia od 8.00 do 20.00, jeśli w tym czasie nie zdążyłeś zadzwonić i zamówić usługę, skorzystaj z innych dostępnych form rezerwacji. Wszystkie możliwości są równie skuteczne. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i nadaj przesyłkę w systemie Door to Door. Wysyłaj paczki do Anglii i innych krajów dostępnych w ofercie zawsze, gdy potrzebujesz. Pamiętaj o tym, że gwarantujemy szybką realizację. Wystarczy wypełnić formularz przesłać do nas, a następnie potwierdzić telefonicznie w ciągu kolejnych 24 godzin. Polecamy również inne dostępne formy rezerwacji.

rezerwacja
telefoniczna

Możesz zadzwonić każdego dnia tygodnia w godzinach pracy biura. Jesteśmy czynni od 8:00 do 20.00.

+48 735 230 001
+48 730 527 385
+44 7467 520 164

rezerwacja
sms

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści „REZERWACJA”, a oddzwonimy, by ustalić szczegóły wyjazdu.

+48 735 230 001
+48 730 527 385
+44 7467 520 164

rezerwacja
online

Wypełnij formularz i nadaj paczkę online Pamiętaj o potwierdzeniu rezerwacji telefonicznie w przeciągu 12h.


biuro@ergobus.eu

Szczegóły oferty

Paczki Polska Anglia

Szukasz niezawodnej usługi przesyłki paczek z Polski do Anglii? Oferujemy Ci kompleksowe rozwiązanie dostarczania paczek z adresu pod adres, zapewniając szybki i bezpieczny transport. Nasz doświadczony zespół kurierski dba o to, aby Twoje paczki dotarły do Anglii w idealnym stanie i w terminie.

Co zawiera cena przewozu?

 transport z adresu pod adres,
 bagaż do 30kg,
 gwarancję przejazdu,
 ubezpieczenie NNW,
 pomoc kierowcy z bagażem.

Obsługiwane województwa

 • lubelskie
 • mazowieckie
 • podkarpackie
 • świętokrzyskie
 • łódzkie
 • małopolskie
 • opolskie
 • śląskie
 • dolnośląskie
 • wielkopolskie

Paczki do Holandii

Busy do Holandii kursują kilka razy w tygodniu, za każdym razem możesz skorzystać z naszych usług, wysyłając paczkę z różną zawartością i o dowolnej wielkości. Zamów usługę i ciesz się dowozem Door to Door, który gwarantujemy.

Paczki do Niemiec

Przesyłaj paczki zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wystarczy, że zarezerwujesz termin, a busy do Niemiec przyjadą pod wskazany adres, by zabrać pakunek z Twoich rąk i dowieźć w miejsce, które wskażesz przy rezerwacji. Korzystaj bez wychodzenia z domu.

Paczki do Danii

Szybko i bezpiecznie przesyłaj paczki z Polski do Danii w dowolnym terminie. Każdą przesyłkę dostarczymy w systemie Door to Door. Współpraca z nami odbywa się bez wychodzenia z domu. Zarezerwuj usługę i ciesz się profesjonalizmem, który zapewniamy.

FAQ

Jak spakować przesyłkę przed transportem?

Pamiętaj, aby zabezpieczyć delikatne rzeczy. Wszystko powinno być spakowane w karton, a wolna przestrzeń wypełniona materiałem, który będzie pełnił funkcję amortyzatora przed naciskiem. Paczkę z kruchą zawartością polecamy oznaczyć z każdej strony.

Jak przebiega nadanie i odbiór paczki przez kuriera?

Wystarczy zarezerwować usługę, a przyjedziemy pod wskazany adres, by odebrać paczki do Anglii i innych krajów i wyruszyć z nimi w trasę. Przygotowane paczki odbieramy z rąk nadawców i dowozimy bezpośrednio do odbiorców. Kontaktujemy się telefonicznie przed przyjazdem.

Poznaj Prawa i obowiązki pasażera – sprawdź regulamin przewozów

Przewóz osób do Anglii

Postaw na komfortowy przewóz osób do Anglii z Polski. Posiadamy tylko 9-cio osobowe busy marki Mercedes. Jeździmy kilka razy w tygodniu. Oferujemy transport z adresu pod adres

Przeprowadzki z Anglii do Polski

Ergobus oferuje tanie przeprowadzki Anglia Polska. Przewozimy min. przewóz mebli, transport kartonów, sofy i kanapy, transport RTV i AGD

Przewóz zwierząt do Anglii

Uwielbiamy zwierzęta, dlatego każde przewozimy z pełnym zaangażowaniem i dbałością. Dzięki tej usłudze możesz mieć swojego pupila zawsze przy sobie

Szybka rezerwacja

Nadawaj paczki do Anglii w usłudze door to door

cena od
Cena uzależniona od trasy przejazdu. Wyboru punktu „od” i „do”.
dni wyjazdów z Polski
 • Poniedziałek
 • Czwartek
dni powrotów do Polski
 • Środa
 • Sobota
Zakup biletu możliwy z 7 dniowym wyprzedzeniem. Rezerwację biletu należy potwierdzić telefonicznie w przeciągu 12h
zadzwoń w Polsce
+48 735 230 001

Oferowane kierunki