Kontakt & Strefa Klienta

Nasze biuro jest do Twojej dyspozycji

Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji biletów oraz zadawnia pytań o usługi.

Dni wyjazdu

W kierunku Anglii: Poniedziałek i Czwartek
W kierunku Polski: Środa i Sobota

Dodatkowe informacje:
Regulamin przewozów | Ochrona danych

Infolinia ErgoBusNapisz do nas wiadomość:
biuro@ergobus.eu

Kiedy dokonuję opłaty za bilet?

Płatności za bilet będziesz mógł/a dokonać po potwierdzeniu dostępności miejsca w wybranym terminie. Możesz zaczekać na kontakt z naszego biura lub zadzwonić do nas. Po zatwierdzeniu terminu zostanie wygenerowany bilet z numerem konta do przelewu zgodnie z zamówieniem. Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać nam na adres email lub mieć ze sobą w dniu podróży.

Kontakt w dniu wyjazdu lub odbioru i dostarczeniu paczki

Kontaktujemy się w dniu wyjazdu, nadania paczki oraz realizacji innych usług transportowych w celu poinformowania o dokładnej godzinie przybycia. Dzwonimy również informując o dowozie paczki. Staramy się zawsze pozostać w kontakcie. Jeżeli z jakiś powodów kierowca nie odbiera telefonu, prosimy o cierpliwość ponieważ staramy się zawsze oddzwaniać.

Rezygnacja z usługi, kiedy mogę to zrobić?

Jeżeli kupiłeś bilet online to możesz zrezygnować z transportu maksymalnie 24 godziny przed datą wyjazdu. Jeżeli dokonałeś już wpłaty za bilet koszty zostaną zwrócone Ci na konto w przeciągu 5 dni roboczych od daty rezygnacji. Jeżeli zarezerwowałeś miejsce online, telefonicznie lub przez SMS prosimy o kontakt telefoniczny.