Busy do Danii

Zarezerwuj komfortowy przewóz osób do Danii z Polski. Posiadamy tylko 9-cio osobowe busy marki Mercedes z wyposażeniem przystosowanym do dalekich podróży. Oferujemy transport z adresu pod adres kilka razy w tygodniu. Zapewniamy niską cenę i pewny przejazd doświadczonym personelem. Z nami dotrzesz bezpiecznie na miejsce.

busy do Danii

Bus do Danii

Zarezerwuj busa do Danii w wygodny dla Ciebie sposób:

W kierunku Danii:
Środa
Sobota

W kierunku Polski:
czwartek
niedziela

Mamy dla Ciebie kilka metod rezerwacji. Możesz kupić bilet online i zapłacić od razu. Możesz również złożyć rezerwację i zapłacić w dniu podróży kierowcy.

Kup bilet

Zapewnij sobie miejsce w busie, kup bilet na przejazd do Danii lub Polski online.


Chcesz kupić bilet u kierowcy w dniu wyjazdu?

Zapewniamy wiele opcji zakupu biletów. Bez problemu możesz dokonać zakupu u kierowcy w dniu wyjazdu, gdy bus do Danii przyjedzie po Ciebie, by zabrać Cię w podróż. Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji.

Rezerwacja telefoniczna:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Możesz zadzwonić każdego dnia tygodnia w godzinach pracy biura.

Rezerwacja SMS:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści “REZERWACJA”, a oddzwonimy, by ustalić szczegóły wyjazdu.

Strefa rezerwacji:

Zarezerwuj online i zadzwoń w ciągu kolejnych 24 godzin, by potwierdzić termin podróży.

Busy z Polski do Danii od 400 zł

Zadawaliśmy o cenę naszych usług. Tanie busy do Danii to nasza propozycja na podróże. Dodatkowo zapewniamy darmowy dojazd Door to Door oraz limit bagażowy. Ceny naszych usług są niewygórowane i takie same w obydwu kierunkach. 

Przewozy do Danii z Polski

Zajmiemy się transportem międzynarodowym na wielu płaszczyznach. Znajdziesz u nas przewóz osób do Danii, ale również paczki, transport zwierząt i przeprowadzki. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w każdej sytuacji wymagającej sprawnego transportu międzynarodowego.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i dokładnie wiemy, czego potrzeba Ci w podróży. Zadbaliśmy o wygodę i bezpieczeństwo. W swojej flocie mamy nowe pojazdy z indywidualną zabudową, która sprawdza się w dalekich transach. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty busy do Danii i Polski.

Tutaj zarezerwujesz przewóz osób do Danii

Szybka rezerwacja, z której możesz korzystać 24/7. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a następnie potwierdzisz telefonicznie w ciągu kolejnych 24 godzin. Zapraszamy również do zakupu biletu online.