Busy z Polski do Anglii

Postaw na komfortowy przewóz osób do Anglii z Polski. Posiadamy tylko 9-cio osobowe busy marki Mercedes. Jeździmy kilka razy w tygodniu. Oferujemy transport z adresu pod adres. Zapewniamy niską cenę i pewny przejazd doświadczonym personelem. Z nami dotrzesz bezpiecznie na miejsce.

busy z Polski do Anglii

Bus do Anglii

Tutaj zarezerwujesz busa na podróż do Anglii na:

Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Mamy dla Ciebie kilka metod rezerwacji. Możesz kupić bilet online i zapłacić od razu wybierając odpowiednią strefę. Możesz również złożyć rezerwację i zapłacić w dniu podróży kierowcy. Poniżej znajdują się dostępne metody rezerwacji: kontakt telefoniczny, rezerwacja SMS oraz przez formularz.

Kup bilet

Sprawdź w jakiej strefie mieści się Twój adres i kup bliet na przejazd onlineChcesz kupić bilet u kierowcy w dniu wyjazdu?

Zapewniamy wiele opcji zakupu biletów. Bez problemu możesz dokonać zakupu u kierowcy w dniu wyjazdu, gdy bus do Anglii przyjedzie po Ciebie, by zabrać Cię w podróż. Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji.

Rezerwacja telefoniczna:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Możesz zadzwonić każdego dnia tygodnia w godzinach pracy biura.

Rezerwacja SMS:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści „REZERWACJA”, a oddzwonimy, by ustalić szczegóły wyjazdu.

Jak wybrać strefę i kupić bilet do Anglii online?

Zakup biletu jest łatwy i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy wybrać odpowiedni bilet, zwracając uwagę na obszar dojazdu uwidoczniony na mapie, a następnie postępować według kroków wskazanych przez system. W razie potrzeby jesteśmy stale pod telefonem, by Ci pomóc.

Rezerwuj i kupuj bilety na busy z Polski do Anglii zawsze, gdy potrzebujesz. Nasz system jest łatwy w obsłudze, a my dodatkowo służymy pomocą w każdej sytuacji. Jednocześnie gwarantujemy najwyższą jakość usług, która w pełni przekłada się na  komfort oraz bezpieczeństwo w podróży. Zapraszamy do wspólnych wyjazdów. 🙂

Tutaj zarezerwujesz busa do Anglii online

Zarezerwuj bilet teraz i zapłać, gdy usiądziesz w busie. Korzystaj z systemu rezerwacji online w dowolnej chwili.