Opis
Rezerwacja
Szczegóły
pozostała oferta

Oferowane kierunki

Przeprowadzki z Anglii do Polski

Przewóz mebli Anglia Polska

Przewozimy meble w tym kanapy, fotele, łóżka, stoły, komody i inne. Polecamy rozmontować meble do transportu i zabezpieczyć, by nie uległy zniszczeniu w trasie. Przewóz mebli do Anglii i Polski odbywa się razem z innymi rzeczami podczas przeprowadzki. Przygotuj wszystko, a my zajmiemy się resztą. Załadunkiem i rozładunkiem zajmujemy się osobiście.

Transport RTV i AGD

Przygotuj sprzęty do transportu, zwracając szczególną uwagę na to, by bezpiecznie mogły być przewiezione do celu. Jeśli posiadasz opakowania od producenta, to ich użyj, są wykonane w taki sposób, by w 100% zabezpieczyć delikatny sprzęt. Przewozimy telewizory, pralki, lodówki, kuchenki i inne. Pamiętaj, aby przygotować wszystko przed naszym przyjazdem.

Pomoc w przygotowaniu rzeczy do transportu

Wiemy jak ciężkie i czasochłonne są przeprowadzki Anglia Polska, dlatego zapewniamy możliwość zamówienia dodatkowych usług. Na Twoje życzenie możemy zająć się pakowaniem mebli oraz sprzętów. Jesteśmy elastyczni i zawsze gotowi do tego, by pomóc Ci bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdujesz.

Przeprowadzki do Polski i Anglii

Jak wyglądać będzie wyglądać moja przeprowadzka?

 1. Przyjedziemy pod wskazany przy rezerwacji adres i zajmiemy się załadunkiem mebli, sprzętów oraz rzeczy przygotowanych do transportu. Jeśli jet taka potrzeba to zajmiemy się również pakowaniem.
 2. Transport mebli Polska Anglia oraz innych rzeczy odbywa się jednym pojazdem bez przeładunków. Podczas trasy dbamy o to, by nic nie uległo zniszczeniu i dotarło w nienaruszonym stanie na miejsce.
 3. Dowozimy wszystko pod wskazany przy rezerwacji usługi adres. Na miejscu zajmujemy się rozładunkiem. To również moment, w którym sprawdzamy, czy podczas transportu nic nie uległo zniszczeniu.

rezerwacja
telefoniczna

Możesz zadzwonić każdego dnia tygodnia w godzinach pracy biura. Jesteśmy czynni od 8:00 do 20.00.

+48 735 230 001
+48 730 527 385
+44 7467 520 164

rezerwacja
sms

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści „REZERWACJA”, a oddzwonimy, by ustalić szczegóły wyjazdu.

+48 735 230 001
+48 730 527 385
+44 7467 520 164

rezerwacja
online

Wypełnij formularz i zgłoś przeprowadzkę online Pamiętaj o potwierdzeniu rezerwacji telefonicznie w przeciągu 12h.


biuro@ergobus.eu

Szczegóły oferty

Przeprowadzki międzynarodowe

Organizujemy przeprowadzki do Anglii i Polski oraz wielu innych krajów Europy. Wystarczy, że rezerwujesz termin, a pomożemy Ci w transporcie oraz organizacji. Zamów swoją przeprowadzkę. Gwarantujemy profesjonalne usługi.

Co zawiera cena przewozu?

 transport z adresu pod adres,
 bagaż do 30kg,
 gwarancję przejazdu,
 ubezpieczenie NNW,
 pomoc kierowcy z bagażem.

Obsługiwane województwa

 • lubelskie
 • mazowieckie
 • podkarpackie
 • świętokrzyskie
 • łódzkie
 • małopolskie
 • opolskie
 • śląskie
 • dolnośląskie
 • wielkopolskie

Przeprowadzki i przewozy do Niemiec

Przewieziemy dla Ciebie meble, sprzęty i drobne rzeczy. Zamów termin przeprowadzki do Niemiec w systemie Door to Door. Pamiętaj, aby rezerwacji dokonać z wyprzedzeniem.

Transport Polska Holandia

Zamów usługę zgodną z Twoimi potrzebami. Busy do Holandii kursują kilka razy w tygodniu i przewiozą dla Ciebie wszystko, co potrzebujesz. Chcesz zamówić indywidualny transport? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Przeprowadzki z Polski do Danii

Zamiana miejsca zamieszkania staje się o wiele łatwiejsza, gdy organizujemy profesjonalny transport rzeczy. Zamów usługę przeprowadzki do Danii i ciesz się profesjonalną usługą zrealizowaną spod adresu pod adres.

Poznaj Prawa i obowiązki pasażera – sprawdź regulamin przewozów

Przewóz osób do Anglii

Postaw na komfortowy przewóz osób do Anglii z Polski. Posiadamy tylko 9-cio osobowe busy marki Mercedes. Jeździmy kilka razy w tygodniu. Oferujemy transport z adresu pod adres

Paczki do Anglii

Przewozimy paczki w systemie Door to Door w usłudze kurier, dzięki temu zaoszczędzasz czas. W tej samej chwili my dbamy o to, by twoja przesyłka dotarła na miejsce w terminie i bez uszkodzeń.

Przewóz zwierząt do Anglii

Uwielbiamy zwierzęta, dlatego każde przewozimy z pełnym zaangażowaniem i dbałością. Dzięki tej usłudze możesz mieć swojego pupila zawsze przy sobie

przeprowadzki Anglia Polska

Szybka rezerwacja

Zorganizujemy dla Ciebie przeprowadzkę do dowolnego kraju.

cena od 750
Cena uzależniona od trasy przejazdu. Wyboru punktu „od” i „do”.
dni wyjazdów z Polski
 • Poniedziałek
 • Czwartek
dni powrotów do Polski
 • Środa
 • Sobota
Zakup biletu możliwy z 7 dniowym wyprzedzeniem. Rezerwację biletu należy potwierdzić telefonicznie w przeciągu 12h
zadzwoń w Polsce
+48 735 230 001

Oferowane kierunki