Busy do Holandii

Postaw na komfortowy przewóz osób do Holandii z Polski. Posiadamy wygodne 9-cio osobowe busy marki Mercedes. Jeździmy kilka razy w tygodniu w obydwu kierunkach w systemie Door to Door. Zapewniamy niską cenę i pewny przejazd doświadczonym personelem. Z nami dotrzesz bezpiecznie na miejsce.

busy do Holandii

Bus do Holandii

Tutaj zarezerwujesz busa na podróż do Holandii na:

Poniedziałek
wtorek
piątek
sobota

Mamy dla Ciebie kilka metod rezerwacji. Możesz kupić bilet online i zapłacić online. Możesz również złożyć rezerwację i zapłacić w dniu podróży kierowcy. Poniżej znajdują się dostępne metody rezerwacji: kontakt telefoniczny, rezerwacja SMS oraz przez formularz.

Kup bilet

Sprawdź w jakiej strefie mieści się Twój adres i kup bliet na przejazd online


Chcesz kupić bilet u kierowcy w dniu wyjazdu?

Zapewniamy wiele opcji zakupu biletów. Bez problemu możesz go kupić u kierowcy w dniu wyjazdu, gdy bus do Holandii przyjedzie po Ciebie, by zabrać Cię w podróż. Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji.

Rezerwacja telefoniczna:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

 Zadzwoń do nas i wybierz termin swojej podróży Door to Door.

Rezerwacja SMS:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści „REZERWACJA”, a oddzwonimy, by ustalić szczegóły wyjazdu.

Strefa rezerwacji:

Zamów bilet online i potwierdz telefonicznie później. Rezerwacja dostępna 24/7.

Busy z Polski do Holandii od 320 zł

Stale kładziemy nacisk na cenę biletów. Zależy nam na tym, aby koszt przejazdu był odpowiedni na każdą kieszeń. W rezultacie oferujemy tanie busy do Holandii z darmowym dojazdem Door to Door oraz bagażem w cenie. Koszt każdego biletu kalkulujemy indywidualnie.

Jak kupić bilet do Holandii online?

Zakup biletu nie wymaga wiele czasu. Wystarczy wybrać bilet zawierający obszar celu podróży, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami. Pamiętaj, że bilet możesz również zarezerwować opłacić w chwili, gdy bus Polska Holandia przyjedzie po Ciebie pod adres.

Podróżuj z nami po Europie, nasze busy do Holandii są stale do Twojej dyspozycji. Zapewniamy najwyższą jakość usług, która przekłada się bezpośrednio na komfort oraz bezpieczeństwo pasażerów. Dokładamy wszelkich starań, by każdy dotarł na miejsce o planowanym czasie.

Tutaj zarezerwujesz miejsce w busie do Holandii online

Rezerwuj bilety na busy Polska Holandia w dowolnej chwili i zawsze, gdy potrzebujesz. Pamiętaj o telefonicznym potwierdzeniu formularza rezerwacyjnego w ciągu kolejnych 24 godzin od przesłania.