Busy do Szkocji

Z przyjemnością informujemy, że Ergobus rozszerzył zasięg przewozu osób po UK i od teraz posiada w ofercie busy do Szkocji. Rezerwuj przewóz osób, wysyłaj paczki door to door lub zamów łatwą przeprowadzkę, zapraszamy!

busy do Szkocji

Bus do Szkocji

Tutaj zarezerwujesz przewóz osób do Szkocji

Poniedziałek
Czwartek

Jeździmy 2x w tygodniu. W ofercie przewóz osób Polska Szkocja, paczki oraz przeprowadzki. Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie lub korzystając z dostępnych metod: bilety online, rezerwacja przez formularz lub SMS, zapraszamy!

Kup bilet

Sprawdź w jakiej strefie mieści się Twój adres i kup bliet na przejazd online


Chcesz kupić bilet u kierowcy w dniu wyjazdu?

Zapewniamy wiele opcji zakupu biletów. Postaw na wygodę i dokonaj zakupu biletu u kierowcy w dniu wyjazdu, gdy bus do Szkocji przyjedzie po Ciebie, by zabrać Cię w podróż. Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji.

Rezerwacja telefoniczna:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Możesz zadzwonić każdego dnia tygodnia w godzinach pracy biura.

Rezerwacja SMS:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści „REZERWACJA”, a oddzwonimy, by ustalić szczegóły wyjazdu.

Busy z Polski do Szkocji od 450 zł

Promocyjna cena na bilety do Szkocji to nasz atut. Z uwagi na różne sytuacje związane z podróżą cena za bilet może się różnić od prezentowanej na stronie (okres letni, święta, sytuacje kryzysowe), dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu potwierdzenia ooferty.

Czy mogę kupić bilet online z gwarancją ceny?

Jeżeli biuro ErgoBus potwierdzi Twoją rezerwację online, to cena prezentowana na stronie będzie zaakceptowana i możesz opłacić bilet online lub gotówką w dniu wyjazdu. Zanim zarezerwujesz online zadzwoń!

Rezerwuj i kupuj bilety na busy z Polski do Szkocji zawsze, gdy potrzebujesz. Bez względu na porę dnia czy nocy Twoje zgłoszenia są przetwarzane i staramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Jeżeli rezerwacja dotyczy wyjazdu w najbliższych dniach prosimy o kontakt telefoniczny z biurem.

Zarezerwuj busy Polska Szkocja online

Zarezerwuj bilet teraz i zapłać, gdy usiądziesz w busie. Korzystaj z systemu rezerwacji online w dowolnej chwili.