Bus do Polski z Anglii strefa A

600,00 

Wyjeżdżamy tylko w następujące dni:
 Środa
Sobota
Niedziela

Jeżeli Twój adres (miasto) znajduje się poza daną strefą możesz zwiększyć zasięg busa wybierając bilet w strefie B lub C. Zasięg strefy wyznacza fioletowe pole na mapie. Mapkę możesz skalować dla wygodniejszego jej przeglądania.

Bus do Polski z Anglii w strefie B

Cena 400 zł

Strefa B obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 200 km od Londynu.

Bus do Polski z Anglii w strefie C

Cena 450 zł

Strefa C obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 400 km od Londynu.

Przewóz osób do Polski z Anglii

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przewozimy ludzi, którzy nam zaufali i  są częścią rodzin: rodzice, dzieci, dziadkowie, kuzyni, przyjaciele. Ze względu na to bardzo dbamy o bezpieczeństwo. Zależy nam na tym, by podróżujący z nami zawsze docierali na miejsce o czasie i bez komplikacji. Postawiliśmy na nowe pojazdy z wieloma udogodnieniami wspierającymi bezpieczną jazdę oraz ograniczeniem prędkości do 130 km/h. Dbamy o to by nasi kierowcy byli zawsze wypoczęci i wybraliśmy tych najbardziej doświadczonych i posiadających niezbędne kwalifikacje. Tak właśnie działa nasz przewóz osób do Polski z Anglii.

Tanie powroty do Polski z Anglii door to door

Mamy dla Ciebie darmowy limit bagażowy, który możesz wykorzystać w pełni na swoje potrzeby. Skorzystaj z wyjątkowej oferty, która zapewni Ci komfortowy przejazd spod drzwi domu bezpośrednio na miejsce. Nasz przewóz osób do Polski z Anglii jest tani i dostępny dla każdego. Możesz kupić bilet i opłacić z góry lub zarezerwować i zapłacić w chwili, gdy przyjedzie bus do Anglii.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Polski z Anglii strefa A”