Bus do Anglii z Polski strefa A

600,00 

Wyjeżdżamy tylko w następujące dni:
Poniedziałek
Czwartek
Sobota

Jeżeli Twój adres (miasto) znajduje się poza daną strefą możesz zwiększyć zasięg busa wybierając bilet w strefie B lub C. Zasięg strefy wyznacza fioletowe pole na mapie. Mapkę możesz skalować dla wygodniejszego jej przeglądania.

Bus do Anglii z Polski w strefie B

Cena 400 zł

Strefa B obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 200 km od Londynu.

Bus do Anglii z Polski w strefie C

Cena 450 zł

Strefa C obejmuje zasięg miejscowości w promieniu około 400 km od Londynu.

Przewóz osób do Anglii

Ergobus to komfortowe i bezpieczne busy do Anglii. Poznaj naszą ofertę i dowiedz się jak przyjemnie i bezpiecznie odbywają się podróże z nami. Kursujemy kilka razy w tygodniu i gwarantujemy przejazdy w systemie Door to Door. Z nami każda podróż jest przyjemna, ponieważ w swojej flocie mamy tylko nowe busy z wygodnymi siedzeniami i dodatkowym wyposażeniem. Kup bilet i podróżuj z nami bezpośrednio po adres. Gwarantujemy pełną satysfakcję ze współpracy z nami.

Tanie bilety w strefie A

Świadczymy przewóz osób do Anglii w rozsądnej cenie. Zależy nam na tym, aby każdy miał możliwość podróży w komfortowych warunkach i za niewygórowaną cenę. Kupując bilet zyskujesz darmowy przejazd spod adresu pod adres oraz limit bagażowy, który z pewnością wystarczy, by zabrać najważniejsze rzeczy. Zapraszamy do wspólnych podróży.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus do Anglii z Polski strefa A”