Bus z Kielc do Anglii

Systematycznie kursujemy z województwa świętokrzyskiego do Anglii. Swoje usługi opieramy na zdobywanym przez wiele lat w branży doświadczeniu oraz wiedzy. Zapewniamy najwyższej jakość transport międzynarodowy a busy z Kielc do Anglii to część naszej oferty.

Dni wyjazdu z Polski: Poniedziałek Czwartek

Dni wyjazdu z Polski: Środa Sobta

Cena od 350 złChcesz kupić bilet u kierowcy w dniu wyjazdu?

Zapewniamy kilka opcji zakupu biletów. Bez problemu możesz go kupić u kierowcy w dniu wyjazdu, gdy bus z Kielc do Anglii przyjedzie po Ciebie, by zabrać Cię w podróż. Pamiętaj o rezerwacji.

Rezerwacja telefoniczna:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Zadzwoń do nas i wybierz termin swojej podróży Door to Door.

Rezerwacja SMS:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści „REZERWACJA”, a oddzwonimy, by ustalić szczegóły wyjazdu.

Strefa rezerwacji:

Zamów bilet online i potwierdz telefonicznie później. Rezerwacja dostępna 24/7.

Transport
do Anglii z Polski

Busy z Anglii do Kielc kursują równie często co w przeciwnym kierunku. W dowolnej chwili możesz zamówić lub kupić bilet na przejazd między Polską a Wielką Brytanią. Zapewniamy kompleksowe usługi w systemie Door to Door. Przejazd pod adres jest dużym udogodnieniem oraz oszczędnością czasu i pieniędzy. My zwracamy szczególną uwagę na Twoje dobro, dlatego dojazd Door to Door zapewniamy gratis do każdego biletu. Zamów nasze usługi wyrusz we wspólną podróż busem do Anglii.

bus z Kielc do Anglii

Przeprowadzki Anglia Polska w niskiej cenie

W naszej ofercie znajdziesz również przeprowadzki z Anglii do Kalisza. Brexit od dawna jest gorącym tematem, który stale obarcza wszystkich niepewnością o przyszłość. W tej niewygodnej dla Polaków mieszkających w Anglii chwili wiele osób decyduje się na powrót do kraju. Nasza usługa przeprowadzki z Anglii do Polski jest dedykowana dla wszystkich planujących przenieść się do kraju. Przewozimy rzeczy, pomagamy w pakowaniu i dbamy o wszystko w trasie. Jeśli planujesz zmianę miejsca zamieszkania zamów termin transportu mebli, sprzętów i rzeczy z wyprzedzeniem. Zaplanujemy wszystko i polecimy rozwiązania ułatwiające przewóz rzeczy w nowe miejsce. Zamów przeprowadzę, a my zajmiemy się resztą.