Busy z Kalisza do Anglii

Od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym, na podstawie zdobytego doświadczenia zbudowaliśmy firmę Ergobus. Nasze usługi busy z Kalisza do Anglii to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Zarezerwuj bilet w wybrany sposób i wyrusz z nami w trasę.

Dni wyjazdu z Polski: Poniedziałek Czwartek

Dni wyjazdu z Polski: Środa Sobta

Cena od 350 złChcesz kupić bilet u kierowcy w dniu wyjazdu?

Zapewniamy kilka opcji zakupu biletów. Bez problemu możesz go kupić u kierowcy w dniu wyjazdu, gdy bus do Anglii z Kalisza przyjedzie po Ciebie, by zabrać Cię w podróż. Pamiętaj o rezerwacji.

Rezerwacja telefoniczna:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Zadzwoń do nas i wybierz termin swojej podróży Door to Door.

Rezerwacja SMS:
00 48 735 230 001
00 48 730 527 385
00 44 7467 520 164

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści „REZERWACJA”, a oddzwonimy, by ustalić szczegóły wyjazdu.

Strefa rezerwacji:

Zamów bilet online i potwierdz telefonicznie później. Rezerwacja dostępna 24/7.

Przewóz osób z Kalisza do Anglii

Skorzystaj z naszych usług w dowolnej chwili. Zamów busy do Anglii spod adresu pod adres i nie martw się o dodatkowe dojazdy, wszystkim zajmiemy się my. Dzięki tej usłudze oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze. Stajemy na wysokości zadania, abyś zawsze podróżował w jak najlepszych warunkach. Posiadamy w swojej flocie nowe pojazdy marki Mercedes Sprinter z bogatym wyposażeniem przystosowanym do dalekich tras. Zarezerwuj bilet i podróżuj wspólnie z nami!

Przesyłki kurierskie z Kalisza do Anglii

W naszej ofercie znajdziesz również paczki do Anglii. Korzystając z tej usługi możesz przesyłać niemal wszystko. Twoje paczki mogą być zarówno duże, jak i małe. Chcesz przesłać rower lub pralkę? Nie ma problemu! Zajmiemy się wszystkim i przewieziemy w systemie Door to Door. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości, o którą damy osobiście. Stale się rozwiejmy i powiększamy zakres oferty zwracając szczególną uwagę na Twoje potrzeby. Rezerwuj busy z Kalisza do Anglii zawsze, gdy potrzebujesz, a możesz mieć 100% pewność, że Twoja podróż odbędzie się w systemie Door to Door. Zapraszamy do wspólnych podróży po Europie, każdego z naszych pasażerów traktujemy indywidualnie i zapewniamy komfort  przejazd.