przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Busy do Belgii i Holandii z Polski

gru 7, 2019

Od wielu lat podróżujemy po Europie i swoje usługi opraliśmy na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Kierunki, które obieramy są dyktowane potrzebami pasażerów, zwracamy szczególną uwagę by docierali zawsze tam, gdzie tego potrzebują. W naszej ofercie znajdują się busy z Polski do Belgii i Holandii z bezpłatną możliwością podróżowania spod adresu pod adres.

Busy do Holandii

Nasze busy docierają do miast i miejscowości na terenie całej Belgii i Holandii. Każdą podróż planujemy w taki sposób, by nasi pasażerowie docierali bezpośrednio na miejsce bez przeszkód i tracenia czasy. Zadbaliśmy o to, by oferowane przez nas usługi były w korzystnych cenach i spełniały oczekiwania wszystkich. Busy do Holandii ErgoBus gwarantują tanią i komfortową podróż 7 osobowym busem. Posiadamy flotę nowych busów, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży. Wszystkim podróżującym z nami gwarantujemy duży limit bagażowy.

Kup bilet na przewóz osób do Holandii i Belgii online

Busy do Holandii i Belgii kursują kilka razy w tygodniu i zapewniają przejazd spod drzwi domu dokładnie pod planowany adres. Aby skorzystać z naszych usług wystarczy zarezerwować bilet, a można to zrobić każdego dnia telefonicznie. Możesz kupić także bilet online. Oferujemy busy do Holandii w cenie takiej samej jak do Belgii, czyli 320 zł. Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz kontaktu, chętnie odpowiemy n wszystkie pytania dotyczące naszych usług.