przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Przeprowadzki polska anglia

gru 7, 2019

Przeprowadzka Polska Anglia jest zazwyczaj trudną decyzją, a jednocześnie wydaje się z punktu logistycznego niewykonalna i długotrwała. W celu ułatwienia zmiany miejsca zamieszkania naszym klientom oferujemy przeprowadzki. Wystarczy skontaktować się z nami, wybrać termin i spakować rzeczy, a my zajmiemy się resztą.

Dla wszystkich korzystających z usługi przeprowadzek mamy kilka porad dotyczących tego jak pakować rzeczy, meble i sprzęt. Przeprowadzka to świetny czas, aby skontrolować to co posiadamy i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy.  Naszą propozycją jest sprzedaż mebli i sprzętów, które nie zostaną przewiezione lub oddanie rodzinie bądź znajomym. Podczas przygotowywania przedmiotów do przeprowadzki warto pamiętać o tym, aby wszystko odpowiednio zapakować i zabezpieczyć. Polecamy zdemontować meble i złożyć tak, aby się nie porysowała i nie poobijały, drobne rzeczy zebrać w pudełka, a delikatne dodatkowo zabezpieczyć. Jako firma transportowa bardzo dbamy, aby nic nie uległo zniszczeniu podczas transportu.

Przeprowadzki Polska Anglia – cena?

Wszystkie usługi odbywają się w systemie od drzwi do drzwi. Cena obejmująca przeprowadzki Polska Anglia nie musi być wygórowana. Bardzo dbamy o wygodę naszych klientów i gwarantujemy optymalne ceny do budżetu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy nasze busy do Anglii, Francji, Belgii i Holandii.