przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Nowoczesne samochody i komfortowe podróże

sty 27, 2020

Ergobus przewóz osób, przeprowadzki

Inwestujemy w komfort i jakość tak, aby jakość naszych przewozów Polska Anglia były cały czas na wysokim poziomie. Nasze samochody są 9-cio osobowe i podróżuje nimi zawsze dwóch kierowców. Wewnątrz znajduje się 7 komfortowych miejsc dla pasażerów. Każdy fotel wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, regulację, zapas przestrzeni na nogi. Pod siedzeniem znajdują się gniazdka 220-230V, gdzie można naładować smartfon lub laptop. Wnętrze jest klimatyzowane i posiada przyjemne oświetlenie, które wpływa neutralnie na nastrój podczas podróży. Podczas przejazdu możesz skorzystać z TV i DVD. Posiadamy ofertę filmów, która z pewnością uprzyjemni Ci przejazd i pozwoli zapomnieć o pokonywanych kilometrach.

komfortowy bus do Anglii

4 metody rezerwacji w obu kierunkach

Z Ergobusem możesz rezerwować busy Polska Anglia na 4 wygodne sposoby:

  • rezerwacja telefoniczna,
  • rezerwacja SMS,
  • zakup biletu online,
  • formularz rezerwacji.

Polecamy rezerwację telefoniczną lub zakup biletu online. To dwa najpewniejsze sposoby na potwierdzenie dostępności miejsc w dniu wyjazdu. Dla przypomnienia do Anglii wyjeżdżamy w poniedziałek i czwartek. Do Polski (powroty) wyjeżdżamy w środy i soboty. Ceny biletów podzielone są na 3 strefy. Koszt biletów może wzrosnąć w okresach sezonowych takich, jak: wakacje, ferie i święta.

Ergobus zachęca do korzystania z oferty przeprowadzek Anglia Polska

Zachęcamy do korzystania z oferty na przeprowadzki Anglia Polska w związku z sytuacją na Wyspach. Sporo Polaków mieszkających i pracujących w Wielkiej Brytanii rozważa powrót do kraju w najbliższych miesiącach. Powodem jest oczywiście brexit, który dnia 31 stycznia stał się faktem. Pomimo trwania okresu przejściowego nie wykluczone, że utrudnienia związane z pracą czy przemieszczaniem mogą się nasilać. Przeprowadzki z Anglii do Polski odbywają się w następujące dni tygodnia: środa, sobota. Istnieje możliwość rezerwacji całego busa w innym terminie. Do końca roku busy do Anglii Ergobus będą kursowały regularnie, a rezerwacje można składać telefonicznie oraz przez stronę.