przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Stan zagrożenia empidemicznego a podróże do Anglii

mar 15, 2020

Pojawienie się w Europie koronawirusa wywołało duże zamieszanie i wśród Polaków. Dużo rodzin rezygnuje z wyjazdów na długo planowane, upragnione wakacje z powodu obawy przed zarażeniem.

My zaś zapewniamy, że busy do Anglii z naszej firmy są w pełni bezpieczne.
Nie rezygnuj ze swoich planów!!

Środki ostrożności podczas przewozów

Zapewniamy, że przestrzegamy wszelkich możliwych środków ostrożności, jeśli chodzi o podróże do Anglii. W momencie, kiedy ktoś zamawia przejazd u przewoźnika naszej firmy przeprowadzamy z tą osobą wywiad na temat tego, czy w ostatnim czasie nie podróżował do miast i krajów, gdzie zaobserwowano przypadki tego groźnego wirusa i szczegółowo pytamy o samopoczucie osób, które wybierają się z nami busem do Anglii. A przede wszystkim pytamy, czy dana osoba nie miała kontaktu z zarażonym. Aby mieć stuprocentową pewność, że nie zagrażamy innym pasażerom, ten sam wywiad przeprowadzamy jeszcze raz, gdy odbieramy klienta spod jego drzwi. Nie musisz rezygnować ze swoich planów. Z nami wyjazd jest bezpieczny.

Koronawirus a paczki do Anglii

Jeśli zastanawiasz się, czy Twoja paczka „cała i zdrowa” dotrze pod wskazany adres, to zapewniamy Cię, że tak. Nawet jeśli paczka miałaby kontakt z wirusem, to utrzymuje się on jedynie do 4 godzin.

Dodatkowo informujemy, że nasze samochody po każdej podróży są ozonowane, czyli trwale odkażane. Możesz być spokojny, że Twoje paczki do Anglii będą przez nas chronione. Nie wahaj się, nadaj paczki do Anglii już dziś!