przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Kwarantanna w Anglii zniesiona

lip 15, 2020

kwarantanna w Anglii

Pragniemy rozwiać wszelkie wątpliwości- nasze busy do Anglii kilka razy w tygodniu nieustannie kursują, zarówno busy Polska- Anglia, jak i busy Anglia- Polska. Sytuacja na świecie odnośnie koronawirusa wciąż jest poważna, ale apelujemy, by nie popadać w panikę, wystarczy jedynie zachować wszelkie środki ostrożności, by mieć pewność, że jesteśmy bezpieczni.
Jak wygląda sytuacja w Anglii?

Kwarantanna w Anglii zniesiona

Kwarantanna w Anglii została już oficjalnie zniesiona dla przyjezdnych z innych krajów UE. Jednak brytyjski rząd zaleca, by osoby, które nie mogą pracować zdalnie, udały się do pracy, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Dotyczy to głównie przemysłu i sektora budowlanego. Anglia, podobnie jak większość państw Europy: Holandia, Dania czy Niemcy powoli znosi obostrzenia dotyczące pandemii koronawirusa. Od 13 maja można swobodnie uprawiać sport poza miejsce zamieszkania, bez ograniczeń co do ilości w trakcie dnia, a także w związku z tym przemieszczanie się do innych destynacji.

Zalecenia dla osób wybierających się do Anglii
• należy zachowywać 2m. odległości od drugiej osoby (wyjątkiem są współmieszkańcy), w razie nielegalnych zgromadzeń, policja może nałożyć karę grzywny
• zaleca się zakrywanie ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych (komunikacja miejsca, sklepy)
• wszystkie sklepy nie oferujące produktów niezbędnych pozostają zamknięte

Polecamy także inne usługi, które oferujemy: paczki do Anglii i przeprowadzki do Anglii.