przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Bezpieczne przewozy po Europie Anglia, Holandia, Dania, Niemcy

sie 2, 2020

Trasa, jaką pokonują kilka razy w tygodniu busy do Anglii Ergo Bus, nie należy do najkrótszych, dlatego też zasady bezpieczeństwa są ściśle ustalone i przestrzegane podczas każdego przejazdu. Długie lata zdobytych doświadczeń pozwoliły nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas najważniejszą kwestią.
Ubezpieczenie NNW na czas przejazdu

przewozy-anglia-transport-dania-holandia-dania-niemcy

Bezpieczny przewóz osób do Anglii, Holandii, Belgii, Danii i Niemiec

Każdy z naszych pasażerów posiada wykupione ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków) na czas przejazdu. Koszt ubezpieczenia jest wliczony w cenę biletu. Mimo, że nasi kierowcy to wykwalifikowane i doświadczone osoby, to jednak wypadki się zdarzają, często nie z naszej winy, a my wolimy chuchać na zimne i zapewnić naszym pasażerom jak najlepszą ochronę.

Każdy z foteli w naszym busie, posiada regulowany pas bezpieczeństwa, który każdy z pasażerów ma obowiązek zapiąć, na czas podróży. Bez obaw- nasze nowe samochody, o podwyższonym standardzie, posiadają wygodne pasy bezpieczeństwa, niemalże niewyczuwalne podczas długiej trasy. Wasza podróż wciąż pozostanie komfortowa, ale przy tym bezpieczna.
Środki ostrożności podczas podróży w czasie pandemii

Mniejsze obostrzenia na granicach i powrót lotów do UK

Wszystko wskazuje na to, że pandemia nie odpuszcza. Pragniemy uspokoić, że zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa i stosujemy się do zaleceń rządu, zarówno w Polsce, w Wielkiej Brytanii i innych krajach, o których oferujemy przewozy. Niezmiennie przyjmujemy rezerwacje na przejazd busem do Anglii, Danii, Holandii, Belgii, Niemiec i Francji. Zapraszamy do rezerwacji terminu. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Nasze biuro obsługi rozwieje wszelkie wątpliwości. Od końca czerwca możliwy jest również transport samolotem, ale podróżowanie liniami lotniczymi dalekie jest od normalności.