przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Dlaczego bus do Anglii jest lepszy niż podróż samolotem?

wrz 28, 2020

Jeśli należycie do osób, które często podróżują, macie pewnie swoje ulubione środki transportu, za pomocą których przemieszczacie się pomiędzy krajami na całym świecie. Istnieje wiele środków transportu, które macie do swojej dyspozycji, ale w przypadku podróży do UK, jesteśmy wręcz pewni, że Ergo Bus do Anglii to najlepsza z możliwych opcji. Poznajcie nasze argumenty i sami oceńcie, czy mamy rację. 

Przejazd door to door
Nasze busy do Anglii zawsze podróżują w sprawdzonym systemie door to door. Co to oznacza? Umawiając się na dany termin przejazdu, masz pewność, że nasz kierowca przyjedzie i ustalonej godzinie wprost pod Twoje drzwi i dowiezie Cię pod wskazany przez Ciebie adres w miejscu docelowym. W przypadku lotu samolotem, musisz wydać dodatkowe pieniądze na taksówkę, która dowiezie Cię na lotnisko. Po wylądowaniu problem znowu się powtarza. 

Łatwa rezerwacja 

Rezerwacja na przejazd busem do Anglii z firmą ERGOBUS zajmuje dosłownie kilka minut. Możesz zadzwonić lub dokonać rezerwacji online. Kilka kliknięć i przejazd do Niemiec, Holandii, Danii, Belgii czy UK masz zapewniony!

Bagaż 

Podczas przejazdu busem, masz do dyspozycji duży bagaż, który możesz ze sobą zabrać. Co ważne- bez dodatkowych opłat. Pamiętaj, ze Twój bagaż może ważyć aż 30 kg! To bardzo dużo, w przypadku lotu samolotem, za taki bagaż musiałbyś sporo dopłacić.

Cena 

Niezmiennie od pory roku, czy dnia, cena jaką płacisz za bus do Anglii jest taka sama. W przypadku wielu linii lotniczych, koszty jakie musisz ponieść za bilet, np. przed świętami są ogromne, co często powoduje, że rezygnujesz z powrotu do rodzinnych i wspólnego świętowania. Busy z Polski do Anglii ERGOBUS oferują tanie i profesjonalne usługi, co sprawia, że cieszą się tak ogromnym zaufaniem pasażerów, którzy wielokrotnie korzystali z naszych usług.