przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Tanie busy z Polski do Anglii – podróżuj za granicę razem ze znajomymi!

sie 16, 2022

Masz ochotę wybrać się w podróż ze swoimi znajomymi? Bardzo dobrze się składa, ponieważ w naszej firmie możecie zarezerwować sprawny i bezpieczny transport, dzięki któremu dojedziecie prosto do wskazanego przez was miejsca! Oferujemy komfortowe busy z Polski do Anglii i to w bardzo korzystnej cenie. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Zarezerwuj bus do Anglii online

Nasze usługi obejmują przewóz osób, paczek, korespondencji, jak i przedmiotów o mniejszych bądź większych gabarytach. Pracujemy szybko i sprawnie, dzięki najnowocześniejszym pojazdom marki Mercedes, które gwarantują udaną podróż od początku do końca. Z myślą o klientach, którym zależy na ekspresowym i bezproblemowym zarezerwowaniu transportu za granicę, stworzyliśmy możliwość rezerwacji online. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę “kup bilet” lub przejdziesz do interesującej Cię usługi, a następnie zjedziesz kursorem na sam dół strony internetowej. Wypełnienie formularza zajmie Ci dosłownie kilka minut, a dzięki temu będziesz miał pewność, że nasz bus do Anglii przyjedzie pod Twój adres w ustalonym terminie. Dzięki nam możesz podróżować na trasie Polska-Anglia oraz Anglia-Polska, bez żadnych komplikacji i to z ze swoją paczką przyjaciół!

busy z Polski do An

Kiedy kursują nasze busy do Anglii?

Nasi kierowcy wykonują wszystkie usługi w systemie Door to Door, czyli spod adresu pod adres. Jest to bez wątpienia najbezpieczniejsza i najwygodniejsza forma podróżowania za granicę. Aby zwiększyć szanse na znalezienie najkorzystniejszego dla siebie terminu, postanowiliśmy podróżować 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki i soboty do Anglii oraz w środy, soboty i niedziele do Polski. Jesteśmy więc przekonani, że zarezerwujesz busy do Anglii w terminie, który najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli jednak masz pytania lub wątpliwości i chciałbyś osobiście porozmawiać z naszym kierowcą – zadzwoń do nas lub napisz! Postaramy się udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji oraz pomóc Ci w razie potrzeby. Serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji drogą online lub telefoniczną!