przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Busy Polska Anglia – zarezerwuj transport już teraz i zapłać mniej

wrz 21, 2022

Zastanawiasz się, w jaki sposób zminimalizować koszty związane z podróżą za granicę? Jednym ze sprawdzonych sposobów jest skorzystanie z naszej oferty! W naszej firmie możesz rezerwować busy Polska Anglia w o wiele niższej cenie od tych, panujących aktualnie na rynku transportowym. Jedyne, co musisz zrobić, aby skorzystać z najkorzystniejszej ceny, to dokonanie rezerwacji najszybciej, jak to możliwe. W ten sposób będziesz miał pewność, co do wolnego miejsca w busie. Jeżeli zostawisz rezerwację na ostatnią chwilę, może okazać się, że miejsca już brak, czego na pewno chciałbyś uniknąć.

Z nami podróżowanie za granicę się opłaca!

U nas możesz nie tylko skorzystać z najniższej ceny na rynku, ale również cieszyć się z wielu udogodnień, które obejmuje. O czym mowa? Płacąc za bilet, otrzymujesz pełne ubezpieczenie podróży, transport spod adresu pod adres oraz duży limit bagażowy, za który nie musisz nic dopłacać. Jednak to nie wszystko! Każdy z pojazdów wyposażony jest w wygodne i rozkładane fotele, klimatyzację, gniazdka USB, oświetlenie, odtwarzacz DVD oraz darmowy dostęp do sieci Wi-Fi. Wszystko otrzymujesz w cenie. Kierowca przyjedzie pod Twój dom, a następnie przewiezie Cię bezpośrednio pod adres docelowy. Możesz liczyć również na świeżą i gorącą kawę, oferowaną przez naszych kierowców. Czy można chcieć czegoś więcej? Odezwij się do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy!

bus Anglia

Bezpieczny bus Anglia – gwarancja udanej podróży

Wszystkie pojazdy, dostępne w naszej ofercie posiadają niezbędne certyfikaty i aktualne przeglądy, potwierdzające swoje bezpieczeństwo. Oznacza to zatem, że podróżując z nami, możesz być pewien, że dojedziesz pod konkretny adres w ekspresowym tempie i to bez jakichkolwiek niepowodzeń w czasie podróży. Bezpieczeństwo stanowi dla nas priorytetową kwestię, na którą zwracamy największą uwagę. Zależy nam na tym, aby pasażerowie czuli się wśród nas swobodnie i komfortowo. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj nasz bus Anglia, a zapewnisz sobie udaną podróż od początku do końca. Gwarantujemy 100% zadowolenia.