przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Bus Anglia – kiedy wyjeżdżamy?

paź 7, 2022

Zdarzyła Ci się sytuacja, kiedy przed wyjazdem do danego kraju okazało się, że żaden bus Anglia nie kursuje w oczekiwanym przez Ciebie terminie? Teraz nie musisz się już o to martwić! W naszej firmie kursujemy systematycznie przez kilka dni w tygodniu, co oznacza, że szanse na znalezienie najkorzystniejszego dla siebie terminu są naprawdę duże. Kursy dotyczą nie tylko przewozu osób, ale również paczek i przeprowadzek na trasie Polska-Anglia oraz Anglia-Polska. Odezwij się do nas i zarezerwuj wybrany termin!

Busy do Anglii i Polski – terminy

W jakich więc dniach kursują nasze busy do Anglii i Polski? Otóż do Anglii wyjeżdżamy w poniedziałki, czwartki i soboty, natomiast do Polski w środy, soboty i niedziele. W obu przypadkach mowa o biletach już za jedyne 600 zł. Jak więc widzisz, u nas z pewnością znajdziesz możliwość wyjazdu z najkorzystniejszym dla siebie terminie. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym zespołem odpowiednio wcześniej, aby dokonać rezerwacji. Możesz tego dokonać bezpośrednio poprzez naszą stronę internetową, wypełniając specjalny formularz online lub kontaktując się z nami drogą mailową/telefoniczną. Niezależnie od sposobu rezerwacji, pamiętaj, aby nie zwlekać do ostatniej chwili. Im szybciej zamówisz bilet, tym większe szanse na znalezienie wolnego miejsca.

bus do Anglii

Wybierz się z nami w podróż za granicę!

Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci bezpieczną podróż za granicę w komfortowych warunkach. Dysponujemy bogatą flotą transportową, obejmująca najnowocześniejsze pojazdy marki Mercedes o przestronnym ułożeniu foteli. Każdy z naszych busów jest doskonale wyposażony, sama cena obejmuje nie tylko przewóz, ale również usługę door to door, ubezpieczenie podróży oraz duży limit bagażowy. Z przyjemnością przewieziemy również Twojego zwierzaka, dbając przy tym o jego dobre samopoczucie. Nie wahaj się więc ani dłużej i już dzisiaj dokonaj rezerwacji, a przekonasz się na własne oczy, że jesteśmy najlepszym wyborem na lubelskim rynku transportowym, jakiego mogłeś dokonać.