przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Jak przygotować się do przeprowadzki Polska Anglia?

lis 16, 2022

Przeprowadzki Polska Anglia stanowią nie lada wyzwanie dla większości osób. Dzieje się tak ze względu na brak odpowiedniego transportu, jak i obawy przed wielogodzinną podróżą. Decydując się na skorzystanie z naszych usług przewozowych, nie będziesz musiał się o nic martwić! Zajmiemy się wszystkim – załadunkiem, zabezpieczeniem przedmiotów, transportem oraz rozładunkiem pod wskazanym adresem. Jedynie, co musisz zrobić to przygotować wybrane przedmioty do transportu. Jak to zrobić? Już wyjaśniamy!

Zacznij od zgłoszenia swojej przeprowadzki do Anglii

Zanim rozpoczniesz przygotowania do przeprowadzki do Anglii, pamiętaj o jej zgłoszeniu. Możesz tego dokonać poprzez naszą stronę internetową lub telefonicznie. Powinieneś wskazać nam wagę, wielkość oraz ilość przewożonych przedmiotów. Bardzo ważną informacją jest adres odbioru oraz dostarczenia, a także Twoje dane kontaktowe. Jeżeli planujesz przekazać nam przedmioty wyjątkowo kruche i delikatne, takie jak szkło – koniecznie poinformuj nas o tym już na samym początku rezerwacji. Dzięki temu będziemy mogli odpowiednio się przygotować. Po zgłoszeniu przeprowadzki do Anglii, poczekaj na kontakt z naszej strony. Zadzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe. 

przeprowadzki Polska Anglia

Przygotowanie do transportu

Kiedy zgłosisz do nas chęć przeprowadzki w wybranym kierunku, a nasz kierowca potwierdzi rezerwację, możesz rozpocząć pakowanie wszystkich przedmiotów do transportu. Jak zrobić to dobrze i skutecznie? Zacznij od najdelikatniejszych rzeczy. Wszystkie elementy wykonane ze szkła oraz innych tworzyw, charakteryzujących się dużą delikatnością, zapakuj w gazetę lub folie bombelkową. Możesz zabezpieczyć je dodatkowo przy pomocy taśmy klejącej. Każdy przedmiot szklany należy zapakować osobno. Inne rzeczy możesz umieścić bezpośrednio w kartonach wypełnionych np. gazetami lub pianką. W dniu przeprowadzki Polska Anglia, nasz kierowca przyjedzie nieco wcześniej, aby sprawdzić, czy wszystkie przedmioty są odpowiednio zabezpieczone. W razie jakichkolwiek wątpliwości – zabezpieczymy je dodatkowo. Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub napisz! Z przyjemnością na nie odpowiemy.