przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Wróć do bliskich na Święta

gru 12, 2022

bus do Polski

Święta to najbardziej magiczny czas w roku. Celebruj go wśród bliskich, bez obaw o powrót do kraju. W naszej firmie przewozowej możesz zarezerwować bus do Polski jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, dzięki którym dotrzesz do domu na czas. Podróżujemy zarówno na tygodniu, jak i w weekendy. Jeżeli jednak interesuje Cię konkretny termin wyjazdu – napisz do nas lub zadzwoń, a postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. 

Busy do Anglii i Polski – bezpieczny powrót do domu

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma dla Ciebie powrót do domu na Święta, dlatego staniemy na wysokości zadania, aby zagwarantować Ci sprawną i bezpieczną podróż. Możesz zarezerwować u nas zarówno busy do Anglii i Polski, jak również do Holandii, Niemiec, Belgii, czy Francji. Niezależnie więc od tego, gdzie planujesz spędzić ten magiczny czas – pomożemy Ci w dotarciu do celu. Nasze pojazdy są odpowiednio przystosowane do wielogodzinnych podróży za granicę, dzięki czemu możemy jeździć szybko i bez komplikacji, a nasi pasażerowie czują się w pełni swobodnie i komfortowo. Pamiętaj jednak, aby rezerwacji w naszej firmie dokonać odpowiednio wcześniej. Grudzień to jeden z najgorętszych miesięcy w roku, kiedy wiele osób podróżuje do swoich bliskich. Jeżeli więc chcesz uniknąć braku biletów – zadzwoń do nas już teraz i dokonaj rezerwacji.

Bus do Polski – podróżuj z razem nami!

Uniknij niepotrzebnych nerwów i zmartwień i wyrusz w podróż razem z nami! Przyjedziemy po Ciebie, a następnie zawieziemy bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres. Nie musisz za nic dopłacać. Koszty za podróż ponosisz raz – w trakcie rezerwacji lub w dniu wyjazdu. Nie wymagamy od Ciebie nic więcej. W cenie biletu otrzymujesz standardowe ubezpieczenie oraz duży limit bagażowy (nawet do 40 kg). Nasze pojazdy wyróżniają się bardzo wysokim standardem. Każdy z nich został wyposażony w taki sposób, aby zagwarantować pasażerom pełną wygodę i bezpieczeństwo. Zadbaliśmy również o optymalną temperaturę, dzięki klimatyzacji. Klienci mogą samodzielnie regulować nawiew przy swoim fotelu za pomocą specjalnego przycisku. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zarezerwuj busy do Polski, a pomożemy Ci wrócić do domu na Święta.