przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Jak przygotować paczkę do wysyłki? Poznaj nasze tipy!

paź 20, 2023

jak przygotować paczkę do wysyłki

Wysyłka paczek za granicę może czasem wydawać się skomplikowane i pełne niespodzianek. Niezależnie od tego, czy jesteś firmą, która eksportuje produkty na międzynarodowe rynki, czy po prostu chcesz przesłać prezent swojemu bliskiemu za granicę, odpowiednie zabezpieczenie i przygotowanie paczki przed przyjazdem kuriera ma ogromne znaczenie. Dzięki odpowiednim krokom i wskazówkom można uniknąć stresu i poprawić szanse na bezproblemową dostawę. Jeżeli więc zastanawiasz się, jak przygotować paczkę do wysyłki, zgodnie z wymaganiami – dobrze trafiłeś!

Pakowanie i wysyłka krok po kroku

Przygotowanie paczki do międzynarodowej wysyłki jest procesem, który wymaga uwagi i staranności. Na początku zabezpiecz paczkę w wytrzymałym opakowaniu, takim jak karton. Upewnij się, że opakowanie jest w dobrym stanie i nie ma uszkodzeń. Delikatne przedmioty należy dodatkowo zabezpieczyć wewnątrz paczki do Anglii, używając odpowiedniego materiału ochronnego, takiego jak bąbelkowa folia. Umieść wszystkie przedmioty w paczce w taki sposób, aby były bezpieczne podczas transportu. Sprawdź, czy nic nie będzie się przemieszczać w trakcie podróży. Dokładnie zabezpiecz paczkę taśmą klejącą. Upewnij się, że wszystkie szwy są dobrze zamknięte. Wypełnij formularz celnego oraz wszelkie inne niezbędne dokumenty, które są wymagane przy międzynarodowej wysyłce. Wydrukuj i zamocuj etykietę przewozową na paczce. Adres odbiorcy oraz nadawcy powinny być czytelne i dokładne. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje na temat procedur wysyłki międzynarodowej, w tym kosztów i terminów dostawy. Nasz kierowca przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres i odbierze paczkę osobiście. Nie musisz o nic się martwić!

Przesyłki Polska Anglia – czy dowozimy też do innych krajów?

Oczywiście! Jesteśmy firmą przewozową, dostarczającą nie tylko przesyłki Polska Anglia, ale także do innych krajów europejskich. Nasza oferta obejmuje również przesyłki do Holandii, Niemiec oraz Danii.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dostarczyć ważne dokumenty służbowe do Niemiec, przesłać prezent rodzinie w Holandii czy wysłać paczkę do przyjaciół w Danii, możesz polegać na naszych usługach. Oferujemy nie tylko bezpieczny i terminowy transport, ale także konkurencyjne ceny, co sprawia, że jesteśmy doskonałym wyborem dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z międzynarodową wysyłką.