przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Przewóz zwierząt do Anglii – zabierz swojego zwierzaka w podróż za granicę!

maj 10, 2022

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest się rozstać ze swoim czworonożnym przyjacielem podczas wyjazdu za granicę. Nie musisz jednak martwić się o to, z kim zostawić swojego zwierzaka, czy też smucić się kilkumiesięczną rozłąką. W naszej ofercie dostępny jest profesjonalny przewóz zwierząt do Anglii, dzięki któremu będziesz mógł zabrać swojego pupila w podróż, zapewniając mu bezpieczne i komfortowe warunki! 

O czym powinieneś pamiętać?

Podróż ze zwierzakiem nie należy do najprostszych. W końcu mowa o prawdziwym stworzeniu, wymagającym specjalnej opieki, a nie o zabawce. Dlatego też w naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć pupilom przyjazną i bezpieczną przestrzeń podczas podróży. Aby jednak wszystko przebiegło zgodnie z planem, musisz pamiętać o odpowiednim przygotowaniu swojego zwierzaka.

Mowa tutaj przede wszystkim o zaopatrzeniu kota, czy też psa w czip, dzięki któremu będziemy mieć dostęp do Twoich danych, co jest niezwykle istotne w przypadku, gdyby zwierzak oddalił się od pojazdu. Powinieneś zadbać również o jego paszport z informacją o aktualnych szczepieniach i odrobaczeniach. W tym przypadku najistotniejsze jest szczepienie przeciwko wściekliźnie. Po spełnieniu wymienionych warunków, będziesz mógł zabrać zwierzaka w podróż.

przewóz zwierząt do Anglii

Busy do Anglii – podróż ze zwierzętami

Na pewno zastanawiasz się, jak tak naprawdę wygląda podróż z psem/kotem? Przede wszystkim zależy nam na bezpieczeństwo i samopoczuciu zwierząt, w związku z czym każde z nich przewożone jest w specjalnych transporterach. Jeżeli posiadasz własny transporter, zabierz go ze sobą, aby Twój pupil poczuł się nieco pewniej. Jeżeli jednak nie dysponujesz tego typu sprzętem, bez problemu wypożyczymy Ci nasz.

Ponadto zapewniamy wszystkim czworonogom jedzenie oraz picie przez całą podróż. Pamiętamy również o przerwach w trasie na krótkie spacery, które doskonale wpływają nie tylko na zwierzaki, ale i na ich właścicieli. Możesz dodatkowo zabrać ulubioną zabawkę, kocyk lub legowisko swojego podopiecznego, co z pewnością zniweluje w nim ewentualny stres. Jak więc widzisz, nasze busy do Anglii są odpowiednio przygotowane na tego typu podróże. Od teraz podróżowanie ze zwierzętami nie będzie stanowić dla Ciebie żadnej przeszkody!