przewozy do Anglii
pon. / czw. / sob.

przewozy do Polski
śr. / sob. / niedz.

kontakt w Polsce
+48 735 230 001

kontakt w Anglii
+44 7467 520 164

zadzwoń teraz

Bezpieczny przewóz zwierząt do Anglii – co powinieneś wiedzieć?

sty 20, 2023

przewóz zwierząt do Anglii

Chciałbyś wyjechać za granicę, ale nie wiesz, co w takiej sytuacji zrobić ze swoim zwierzakiem? Zabierz go ze sobą! W naszej firmie masz taką możliwość. Bez problemu przewieziemy Twojego pupila pod wskazany adres, bez jakichkolwiek problemów, czy dodatkowych kosztów. Tego typu transport jest w 100% bezpieczny. Zapewniamy odpowiednie warunki do przewozu zwierząt, a mianowicie – wystarczającą ilość miejsca, optymalną temperaturę oraz spokój. Jeżeli więc interesuje Cię przewóz zwierząt do Anglii – zostań i przeczytaj do końca!

Jak przygotować zwierzaka do podróży?

Jedną z najistotniejszych kwestii jest odpowiednie przygotowania zwierzaka do wielogodzinnej podróży za granicę. Od czego więc zacząć? Przede wszystkim pupil powinien być odrobaczony i zaszczepiony m.in. na wściekliznę – tylko w ten sposób będziemy mieć pewność, że nie zarazi on niczym pozostałych zwierzaków, które również będą brać udział w transporcie. Abyśmy mieli pewność, że Twój zwierzak jest zdrowy, będziemy potrzebować jego paszportu, w którym powinny zostać odnotowane wszystkie jego badania. Niezbędny będzie również specjalny czip, dzięki któremu zweryfikujemy Twoje dane. Zwierzę spełniające te warunki bez komplikacji może poruszać się po Europie. Należy jednak pamiętać, że zwierzęta, poniżej 3 miesiąca życia nie mogą podróżować między krajami. Zalecamy więc zabieranie nieco większych zwierzaków, dla których takowa podróż będzie mniej stresująca. 

Jak wygląda przewóz zwierząt do Anglii?

Na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób przewozimy zwierzaki na trasie Polska-Anglia oraz Anglia-Polska. Na wstępie pragniemy zaznaczyć, iż zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dbając przede wszystkim o samopoczucie i komfort czworonożnych przyjaciół. Zależy nam na tym, aby każdy z nich czuł się wśród nas dobrze. W związku z tym zagospodarowujemy dla nich specjalną przestrzeń, zapewniając im wodę i jedzenie. Każdy zwierzak umieszczony jest w specjalnym transporterze, aby nie dopuścić do jakiegokolwiek kontaktu z innymi zwierzętami. Jeżeli Twój pupil posiada ulubiony kocyk lub zabawki – dostarcz go nam, a położymy je koło niego, aby czuł się pewniej. Cała podróż odbywa się spod adresu pod adres. Odbieramy pupila spod Twojego domu, a następnie dowozimy go bezpośrednio do miejsca docelowego. Przez całą drogę jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami przewożonych zwierzaków. Z nami mogą czuć się one w pełni bezpiecznie!